Predaj spoločnosti

Ponúkame na predaj spoločnosti. Vyberte si zo zoznamu spoločností určených na predaj. V ponuke sú novozaložené ready made spoločnosti, ale aj spoločnosti s históriou. Spoločnosti sú pripravené na podnikanie, takže, keď sa chcete vyhnúť zdĺhavému procesu, ktorý sa spája so založením spoločnosti, sme tu pre vás. Spoločnosti sú zapísané v obchodnom registri.

Predaj sro cena informuje o celkovej konečnej cene. V cene sú zahrnuté poplatky za vypracovanie potrebných dokumentov, kolkové poplatky a poplatky za usporiadanie valného zhromaždenia, kde je možné zmeniť a doplniť zadané údaje a informácie o spoločnosti, napríklad názov spoločnosti, sídlo spoločnosti, predmet podnikania.

kúpa a predaj spoločnosti

Jedným zo základných rozlíšení spoločností určených na predaj je práve informácia, či daná spoločnosť je alebo nie je platcom dph. Pri záujme o kúpu niektorej z ponúkaných spoločností je potrebné vyplniť objednávku a následne formulár, kde sa uvádzajú všetky informácie potrebné k uskutočneniu kúpno-predajnej zmluvy medzi kupujúcim a predávajúcim. Sprostredkovateľská spoločnosť, ktorá pozostáva z tímu vyškolených odborníkov s dlhoročnou praxou v odbore, vykoná všetku nasledujúcu prácu za vás. Vy už iba z pohodlia vášho domova čakáte na deň, kedy môžete rozbehnúť vaše podnikanie naplno a venovať sa vaším podnikateľským aktivitám.

začiatok podnikania

To znamená, že vypracujeme všetky potrebné podklady a dokumenty, ktoré sú nevyhnutné pri realizácii kúpy a predaja spoločnosti a pri komunikácii, potvrdení a schválení od jednotlivých prislúchajúcich úradov. Dokumenty podpíšete a overíte, v prípade otázok a nejasností sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť, radi vám k danej téme poradíme a prípadné nedorozumenia a komplikácie vyriešime a zvládneme. Po následnom uhradení ceny, už pracujeme bez potreby vašej účasti a všetko zabezpečíme až do bodu zápisu spoločnosti do obchodného registra. Môžete začať podnikať. Príjemný štart do novej etapy vo vašom živote, do života v podnikaní.