Dopravia všetko do cieľa bezpečne a rýchlo

V každom meste na Slovensku si môžete objednať autodopravu nákladnými vozidlami, ktoré majú vyššiu nosnosť a sú schopné previezť predmety nadrozmerné a ťažké, stačí si ich služby nájsť na internetových stránkach a vyplniť objednávku. Urobiť to môžu aj obyvatelia Zvolena. Práve teraz riešite problém ako premiestniť nábytok a celé zariadenie z bytu alebo kancelárie do inej budovy v meste alebo do vzdialenejšieho mesta, či dokonca za hranice do niektorého z okolitých štátov a nemáte k dispozícii nákladné vozidlo, ktoré by to zvládlo? Nezúfajte, práve na tieto činnosti sú k dispozícii autodopravcovia, ktorí vám pomôžu, bude to autodoprava zvolen rýchle, spoľahlivé a bezpečné. Mnoho z nás sa niekoľkokrát v živote stretne s tým, že musí zmeniť svoje bydlisko či pôsobisko a je potrebné zabezpečiť sťahovanie alebo pri kúpe väčších predmetov do domácnosti či do firmy a podobne, a tak využívame služby autodopravy.

Pomôžu aj so sťahovaním

Služby autodopravy si objednáte jednoducho cez internetové stránky, kde zadáte odkiaľ a kam chcete tovar previezť a akého charakteru prevážaný tovar je. Autodoprava Zvolen má k dispozícii vozidlo Fiat Ducato a Volkswagen Caddy. Ktoré vozidlo vám bude k dispozícii určí prepravca, vyberie ho podľa rozmerov a charakteru prevážaných predmetov, aby boli bezpečne uložené a do cieľa došli v poriadku.

Veľké vozidlá s rozmerným nákladným priestorom

Fiat Ducato je k dispozícii na prepravu nákladov s nosnosťou maximálne 1000 kg, objem úložného priestoru je 17,8m3 a má výšku 2110mm, dĺžku 4170mm a šírku 2020mm.

VW Caddy je takisto určený na prepravu ťažších a rozmernejších predmetov, má nosnosť max.650kg, pri sklopených sedačkách je nákladný priestor s objemom 3m3 a pri nesklopených len 0,9m3, výška je 1100mm, dĺžka maximálne 1340mm a šírka 1150mm. Služby autodopravcov v súčasnosti využíva veľa ľudí, pretože migrácia sa stala súčasťou životného štýlu, sťahujeme sa za prácou či meníme bývanie, a to sú situácie, pri ktorých ich služby patria k neoceniteľným.