Dvere v sprche nepotrebujete

Zložité tvary a dizajnovo prekombinované riešenia už dávno nezapadajú do nášho moderného spôsobu života. Dnes potrebujeme mať jednoduché a čisté tvary, hladké línie a všetko prehľadné, aby sme nemuseli strácať čas dlhým hľadaním vecí každý deň. Materiály si takisto vyberáme také, ktoré si nevyžadujú náročnú údržbu, vydržia dlho v rovnakom stave a zapadajú do rýchleho spôsobu nášho života.

glass-3983411_1920

Bývanie dneška nesie stopy technickej éry, jednoduchých a čistých línií a tiež minimalizmu. V každom kúte bytu sa prejavuje vplyv technickej doby, od nábytku cez technické vybavenie až po drobnosti. Takisto sa vyhýbame ťažkým stavebným materiálom ako je tehla či betón a volíme si ľahšie a nadčasové sklo. Sklenené predmety si získavajú obľubu čoraz viac, a môže za to sklenena zastena jeho variabilnosť, elegantný vzhľad a jednoduché ošetrovanie.

Vane donedávna patrili k výbave každého bytu, no posledné roky sa viac orientujeme na sprchovacie kúty, pretože šetria vodu a energiu, sú štýlové a nezaberajú v kúpeľniach toľko priestoru ako rozmerné vane. Navyše, dajú sa elegantne dizajnovo upraviť použitím sklenenej zásteny, ktorá má funkciu deliacej steny. Moderné technológie umožňujú výrobu a montáž aj bezrámových stien zo skla, ktoré vyzerajú mimoriadne efektne. A navyše, nemajú dvere, také sprchovacie kúty nazývame walk-in, teda bez dverí. Vo svojej jednoduchosti sú mimoriadne elegantné, dávajú možnosť využiť aj našu tvorivosť a my si ich môžeme nechať vyrobiť zo skla s polepom, z pieskovaného skla, matného či farebného alebo grafoskla, tu si môžeme dovoliť povoliť uzdu svojej fantázii a tvorivému duchu. Bezrámové riešenie je vhodné do každého moderného interiéru, kúpeľňa získa celkom iný nádych a sprostredkuje vám dennú hygienu v príjemnom prostredí.

žena vo vani

Takže pre všetkých, ktorí práve riešia čo so starou sprchou, máme nápad, ako ju vylepšiť a zmodernizovať. Stačí osloviť profesionálov a oni vám už so všetkým ochotne pomôžu.