Nuru masáže v hlavnom meste

Nuru masáže Magictantra sú jedinečný druh masáží, ktorý svojím obsahom a prevedením spadá pod tantrické masáže, ktoré sú v súčasnosti podstatne známejšie. Tieto masáže sa veľmi nelíšia od už spomínaných tantrických masáží. Zásadným rozdielom medzi týmito dvoma druhmi masáží je to, že pri nuru masážach sa využíva špeciálne pripravený gél, ktorý sa vyrábala z morských rias a má rovnaké pomenovanie ako táto masáž, a to z toho dôvodu, že práve tento gél dal tejto masáži svoje pomenovanie. Vyrába sa zo špeciálneho druhu morských rias a špeciálne na tento účel a tento gél je známy tým, že má skvelé hydratačné vlastnosti a nakoľko je vyrobený čisto na prírodnej báze bez použitia pridania umelých chemických látok, tak sa zákazníci nemusia obávať, že by nastal nejaký problém napríklad pri alergickej reakcii na tento gél.

žena

Táto samotná masáž rovnako ako tantrické masáže celkovo vychádza zo starodávneho indického učenia, ktoré hlása lásku medzi ľuďmi a predovšetkým lásku k sebe samému, k vlastnému telu a učí nás milovať seba samého so svojou minulosťou, budúcnosťou, prítomnosťou a so všetkými chybami v našej povahe alebo v našom tele.

žena

Vyznávači tohto náboženstva posúvajú do popredia ľudskú nahotu a sexuálne prepojenie medzi mužom a ženou, pretože veria, že práve toto je posvätný akt, ktorý sa bohu páči a za ktorý budú ľudia odmenení nekonečným osvietenstvom, múdrosťou a dosiahnu tak dlho očakávané konečné vykúpenie. Takéto masáže sú skvelou voľbou pre ľudí, ktorí majú akékoľvek problémy s vlastným telom a vnímaním seba samého, čo môže prúdiť napríklad z nejakej traumy, ktorú prekonali v živote. Tantrické masážne salóny sú otvorené skoro neustále, avšak je potrebné objednať sa na ne vopred a to minimálne hodinu, aby stihol personál zabezpečiť hygienu daného prostredia, na ktorej si je to tantrické salóny veľmi zakladajú. Objednať sa môžete cez rezervačný formulár.