Telo na telo, nie len na diskotéke

Zaujala vás tantrická masáž? Ak nie ste v tejto oblasti zbehlí, môže byť náročné vybrať si ten správny typ masáže. V nasledujúcich riadkoch si v krátkosti zhrnieme, aké druhy masáží poznáme a povieme si viac o dvoch z nich, ktoré patria k veľmi populárnym.Ženský nahý chrbát s papradím.jpg

Ponuka salónov je rozdielna

Konkrétne druhy tantrickej masáže závisia, v podstate, od toho, čo ponúka daný masážny salón. Nejde totiž len o samotný spôsob masírovania, ale aj o „sprievodný program“. Aby sme to nezamotávali, poďme si to vysvetliť pekne pomaly.

Druhy masáží:

  • Klasická masáž – telo je masírované len rukami
  • Body masáž – telo je masírované celým telom masérky
  • Body to body masáž – masírujete sa telami, no vzájomne
  • Masáž penisu (prostaty, lingamu) – súčasťou masáže je aj masáž mužského prirodzenia

K sprievodnému programu môže patriť spoločný kúpeľ alebo sprcha pred začatím masáže, maznanie alebo fľaša šampanského, ktoré si vychutnáte spolu s masérkou.Žena s dlhými čiernymi vlasmi, v erotickom oblečení vyrovnáva bielu plachtu na posteli.jpg

Masáže pre pokročilejších

Ako sme spomenuli už v úvode, pozrieme sa trošku bližšie na body masáž a body to body massage Bratislava Tantra. Prečo? Pretože ide o najobľúbenejšie spôsoby masírovania. Na úvod je potrebné podotknúť, že ide o masáže pre pokročilých, teda pre tých, ktorí už majú podobnú skúsenosť za sebou.

Pri BODY MASÁŽIvás masérka (poprípade masér, čo je však menej bežné), masíruje svojim telom. Vy len ležíte a užívate si. Inak povedané, pri tejto masáži ste pasívni. Nezapájate sa aktívne do celého priebehu a energiu len dostávate.
BODY TO BODY MASÁŽprebieha veľmi podobne, no s tým rozdielom, že sa do nej zapájate aktívne aj vy. Energiu odovzdáva masérka vám, no i vy masérke. Tento spôsob masírovania je vhodný pre tých, ktorí chcú tantrickú masáž prežívať o čosi intenzívnejšie a chcú spôsobovať príjemné pocity aj druhej strane.

Rozdiel spočíva, väčšinou, aj v cene. Body masáž je o niečo lacnejšia. Dá sa povedať, že cenový rozdiel sa pohybuje okolo štyridsiatich až päťdesiatich eur.