Rubriky
Business

Najlepšie čistenie odpadov

Neodtekajúci odtok je veľká nepríjemnosť, ktorá je pokaziť celý deň aj náladu. Ale nie dôvod zbytočne si zúfať. My sa o Vašu kanalizáciu postaráme a zabezpečíme, že všetko bude o chvíľku tak, ako má. Čistenie odpadov https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-kanalizacii/ sa tiež nazýva aj krtkovanie. Ide o čistenie odpadových potrubí, ktoré sú čiastočne alebo aj úplne nepriepustné. To môžu spôsobovať usadeniny, ktoré sa zachytávajú na stenách potrubia. Nečistota a mastnota sa pomaly usádzajú, postupne vytvárajú nános, zužuje sa potrubie a tým sa znižuje prietok vody a tá potom z drezu, vane, sprchy či umývadla odteká značne pomalšie. Keď toto spozorujete, je lepšie konať čo najrýchlejšie, kým sa problém ešte viac zhorší. Ak niečo nespravíte dosť rýchlo, voda môže vyraziť cez odtok späť.

oprava kanalizácie

Krtkovanie sa dá vykonávať dvoma spôsobmi. A to elektromechanicky alebo vysokotlakovým čistením. Elektromechanické čistenie sa vykonáva pomocou mobilného zariadenia s elektromotorom. Prebieha to tak, že sa do potrubia vsunie oceľová struna, ktorá za pomoci rotačných a vibračným pohybov uvoľňuje vrstvy špiny v potrubí.

kanalizácia

Na druhú stranu, na vysokotlakové čistenie sa využíva vysoký tlak vody, ktorý uvoľní nečistoty v potrubí a tým ho vyčistí. Zariadenie je aj s čerpadlom zabudované vo vozidle. My Vám ponúkame túto službu za prijateľnú cenu. Je lepšie tento proces absolvovať aj preventívne, aby ste tak predišli ďalším komplikáciám, ktoré by sa mohli vyskytnúť. Okrem tejto služby ponúkame aj mnohé iné. Poradíme si aj z rozvodmi kanalizácie. Najmä pri beztlakovom potrubí je veľmi dôležité spádovanie a to je potrebné spraviť odborne. Taktiež môžu nastať problémy pri krížení s inými vedeniami. Všetko nechajte na nás a my sa o to postaráme. Pokiaľ máte o túto službu záujem, navštívte našu stránku pre viac informácií.