Máte svoj obľúbený trend?

Žijeme vo veľmi rýchlej dobe, prežívame mnoho zmien a neustále sa menia aj módne trendy, čo má za následok striedania našej garderóby takým tempom, že to niekedy ani nestíhame sledovať a reagovať na ne. Ale máme aj dobrú správu: našli sme štýly, ktoré sú módne opäť a vždy po nejakom čase sa opätovne vracajú ako hity sezóny. A tak je vhodné odevy, ktoré sú momentálne „out“, odložiť na dno skrine a počkať si na ten správny okamžik, keď ich opäť budeme môcť oprášiť a do ulíc sa vydáme ako hviezda, nahodená do najnovších trendov.

obuv

Rúž v červenej farbe
Červená klasika v podaní rúžuje základ, ktorý by si mali osvojiť všetky ženy. A ak ešte k tomu nájdete overal správny odtieň, ktorý vám pristane, budete sa cítiť v pohode a to sa prejaví aj vo vašom vyžarovaní. Červená srší sexepílom a nemusíte mať obavy, že budete neprehliadnuteľná, práve naopak. Spríjemnite si deň a stavte na červenú!

Nohavice s vysokým pásom
Tento kúsok oblečenia má svojich milovníkov, ale aj dosť odporcov. No po ére nohavíc, kedy dievčatám spoza pása vykukovali nohavičky, lebo na seba navliekli tie s nízkym pásom a tým obdarenejším dokonca vytvárali pneumatiku okolo pása, čo bolo, povedzme si na rovinu, dosť nevkusné, prichádza podľa niektorých konečne lichotivý strih nohavíc, ktorý postavu ženy pekne vytvaruje. A o tom, že dokáže zakryť aj problémové partie, napríklad vypuklejšie bruško, ženy veľmi dobre vedia, no správne vyformovaný zadoček v nich ocenia pohľadom najmä muži. Takže, myslite si o nich čokoľvek, ženy ich milujú.

kabát

Košele rôznych strihov
Hádam najdlhšie pretrváva trend košieľ v akomkoľvek štýle, či sa rozhodnete pre pánsky „look“ alebo ten so ženskými prvkami, vždy trafíte do čierneho. Košele sú základným stavebným prvkom v móde, na ktorom môžete budovať svoj imidž a vždy budete „in“ a sexy. Veríme, že ešte zopár sezón ich budeme môcť nosiť a nebudeme nemoderné.