Aké pomôcky môžete využiť pri senzuálnej masáži

Senzuálnu masáž si môžete užiť v salóne, ale aj doma. ak si ju budete chcieť užiť doma, tak budete potrebovať niekoľko pomôcok. Netvrdím, že to bez nich nejde, no s nimi je to omnoho lepšie a vzrušujúcejšie. V nasledujúcich riadkoch vám prezradím, do čoho sa naozaj oplatí zainvestovať a do čoho možno až tak nie.Nahá žena leží v posteli a je zakrytá bielou plachtou.jpg

Oleje a olejíčky

Olej je základom senzuálnej masáže, takže na týchto pomôckach naozaj nešetrite. Možno ostanete prekvapení, ale taký skutočne kvalitný olej na masírovanie, ktorý môžete bezpečne používať aj v oblasti intímnych partií, nestojí málo. Stopäťdesiat mililitrová fľaštička vás môže vyjsť aj na dvadsať eur. Ako som však povedala, na oleji nešetrite. Určite vyskúšajte aj nuru gél, ktorý je mazľavý a spolu s ním je masáž ešte o niečo intenzívnejšia.

Roztočte to s pierkami

Pierka sú taktiež výbornými pomôckami na senzuálnu masáž. Môžete ich využiť v jej začiatkoch, strede aj na konci, hodia sa taktiež pri masáži penisu a vagíny či pŕs. Na masáže sa využívajú hlavne pierka pštrosie, no konkrétny druh nie je až tak podstatný. Dajte si skôr pozor na to, aby išlo o pierka na masáž. nekupujte ich napríklad v kreatívnych potrebách. Nenechajte sa odradiť ani cenou. Jedno takéto pierko stojí od šiestich do desiatich eur.Detail na biele pierko.jpg

Aj kožušinky sú fajn

Poslednou vecou, ktorú by som vám vrelo odporúčala, sú rukavičky z kožušinky. Dajte si však pozor, aby ste si ich neumazali olejom. Z tohto dôvodu ich používame len v začiatkoch masáže. Sú veľmi príjemné a pomôžu k celkovému naladeniu na masáž.

Na čo sa radšej vykašlite

Medzi pomôckami na erotickú masáž nájdete aj sarongy. Sú to také šatky, ktoré sa viažu okolo pásu alebo okolo celého tela. Stoja však naozaj veľa a môžete ich bez problémov nahradiť akoukoľvek inou šatkou, ktorú máte doma. Nás navyše nejako extrémne šatky pri masáži nenadchli, no rozhodnutie nechávam na vás.