Zoznámte sa so zoznamkou

  1. Používajú ich iba ľudia, ktorí si v reálnom živote nevedia nájsť partnera

V skutočnosti to je tak, že ľudia na zoznamovanie zoči-voči proste nemajú čas. Po zmene v práci, či po celom dni v škole má málokto chuť navštevovať reštaurácie, bary či parky na to, aby sa náhodne zoznámil s niekým novým. Je to nielen finančne, ale aj časovo náročné. Tým pádom nejde ani náhodou o zúfalcov, ktorí v reálnom živote nemajú šancu niekoho si nájsť – práve naopak, ide o pohodlnosť, pričom efekt je skoro rovnaký.

seznamka

  1. Sú preplnené klamármi a podvodníkmi

Samozrejme, aj tuto môžete naraziť na podvodníkov, ktorí sa vydávajú na niekoho úplne iného, avšak väčšina zaregistrovaných sú len obyčajní ľudia, ktorí majú chuť spoznať niekoho nového. Nemusí ísť o miesto, ktoré je plné klamárov, pedofilov a a pasákov. Jediné, čo by vás mohlo odrádzať je fakt, že si ľudia radi prikrášľujú skutočnosti, aby sa ukázali v čo najlepšom svetle – “nemeriam len 160, ale až 170 centimetrov,…” Kto z nás sa však nechce ukázať v čo najlepšom svetle?

  1. Pekné ženy sem nechodia

Najčastejší argument mužov, prečo sem nechodia, poprípade prečo ich nebaví zoznamovať sa online je tvrdenie, že sú plné neatraktívnych žien. Pravdou však je, že atraktívnych žien tam je viac, než dosť – každý máme iné preferencie a verím, že každý si nájde to svoje “pravé orechové”. To isté platí aj pri opačnom pohlaví.

schůzks

  1. Reálnemu osobnému stretnutiu predchádzajú hodiny písania

Je nad slnko jasné, že žiadna žena sa s vami nestretne hneď po dvoch správach. Na druhej strane si však nemyslite, že je dôležité, či si spolu píšete mesiac alebo rok. Verejné prieskumy ukazujú, že čím dlhšie si spolu dvaja ľudia píšu, tým nižšia je šanca, že sa niekedy fyzicky stretnú. Je to ako na rande – pokiaľ sa spolu necítite dobre na tom prvom, nebudete sa ani na desiatom. Načo teda tlačiť na pílu?
Zoznámte sa najprv so stránkou, až potom s inými ľuďmi. Nájdite si na internete niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu napísať si ideálny inzerát. Vďaka správnej stratégii sa vaše šance na zoznámenie niekoľkonásobné zvýšia.