Trochu netradičná, zato však populárna erotická služba

Vo svete erotických ponúk a služieb pracujú sex-workerky, ktoré sa však nelíšia len svojim vekom a výzorom, ale takisto zaujímavými praktikami, ktoré ponúkajú. Už dávno to nie je len „klasika“ či nejaká „rýchlovka“. V danom smere môžu mať pre nás v súčasnosti prichystané rôznorodé eroticke sluzby Privatportal.sk a s nimi spojené niekedy nezabudnuteľné zážitky.

Ak by sme sa mali zamerať na tie aktuálne populárne, bolo by ich viac, no zaujímavo pôsobí najmä ponuka s prívlastkom GFE, čo je vlastne skratke anglického Girl friend experience. A prečo je tento zážitok taký vzrušivý a radí sa k populárnym?

žena v aute

Dosť nám toho napovie preklad tohto pojmu do slovenčiny, ktorý môžeme voľne pomenovať ako „zážitok s priateľkou“. To konkrétnejšie znamená, že spoločníčka sa bude správať ako vaša priateľka. Môžete tak s ňou stráviť pekný čas a to napríklad aj debatou a slovami, dostať so seba možno niečo, čo vás trápi alebo sa naopak zabaviť. A tým sa pre vás táto spoločníčka stáva spravidla atraktívnejšou. Samozrejme so všetkým, čo k tomu patrí, teda nemusí chýbať pikantnosť a erotika, ale úlohu tu určite zohráva aj určitý emočný či psychologický faktor. Sympatický a nežný prístup spoločníčky je tak samozrejmosťou a to dokáže byť prekvapivo bod, ktorý aj keď sa to možno nezdá, veľa mužov potrebuje.

mladý pár

Čo si ale pod tým predstaviť konkrétnejšie?

Respektíve ako takéto „rande“ prebieha? No v podstate tak, ako skutočné rande. Nemusí chýbať naplánovaný večer, ktorý sa môže začať napr. posedením v reštaurácii. To je ale samozrejme iba začiatok. Veci sa následne dokážu pohnúť ďalej a vzrušenie stúpať v momente, keď vás takáto atraktívna spoločníčka pozve k sebe na izbu, prípadne ju niekam vezmete vy.

Pokiaľ ale nemáte možnosť nájsť súkromné a nikým nerušené miesto, dostupné sex-workerky dokážu takýto problém veľmi prakticky vyriešiť, nakoľko disponujú vlastným priestorom alebo privátom, kde sa potom môžete oddávať intímnejším radovánkam.