Tentokrát bez klávesnice

Ø ——BlackBerry sa vyznačoval nájme tým že nám ponúkal telefón s hardvérovej klávesnicou. Ale novinka pod názvom Motion nám ponúkne nie čo iné čo táto značka ešte nemala.. Základné vybavenie ako u iných smartphonou ostáva. Ponúka nám procesor Snapdragon 625 od Qualcomm, FullHD displej s rozlíšením 1920 × 1080 pixelov.

data

——-Smartphon nám okrem procesoru ponúka operačnú pamäť 4GB RAM, vďaka tejto pamäte sa radi. do vyšší strednej triedy. Teraz príde to na čo čakáte. Batériu nám ponúka 4000 mAh, čo by mala mať výdrž pri bežnom používaní 2 dní, a malom používaní teda len ak používate hovorí a sms teda len základne funkcie výdrž batérie by mala mať výdrž až jeden týždeň. Určite Vás zaujme odolnosť voči prachu či vode a taktiež nebude chýbať ani 3.5 mm audio Jack či čítačka odtlačkov. Zatiaľ však nie je známe akú vnútornú pamäť nám ponúkne a koľko megapixlové fotoaparáty bude mat, alebo či sa bude jednať o hybridný slot či bude mať podporu jednej sim kary a pamäťové karty SD, Všetko bude známe na prvom predstavení a dodaní na európsky trh až o mesiac teda na pred vianočnom predaji……..

iphone

——-Či ale výrobca použije novší operačný systém 8.0 Oreo zatiaľ nie je známe. Tak tiež nie je známa ani cena tohto smartphonu, no smartphon a cena bude predstavenie až o necelý mesiac. BlackBerry bol hlavne dominanty tým že predával svoje telefóny s hardvérovou klávesnicou. No teraz sa výrobca rozhodol že vytvorí smartphon úplne dotykový.. Posledný smartphon ktorý výrobca. Uviedol na trh z klávesnicou bol BlackBerry kde okrem hardvérovej klávesnice ste mohli nájsť aj operačnú pamäť rám 4 GB, 32 GB úložisko, a výbornú výdrž batériou s cenou 279 eur. Samozrejme že o. kompletnej recenzií BlackBerry Motion bude. Informovať. Prinesieme Vám všetky informácie o tomto smartphon.