Tantrická masáž plná pôžitku a nevšedného vzrušenia

Vychutnajte si a doprajte si tantrickú masáž v mnohých prevedeniach, ktorú Vám ponúka tantricka masaz, ktorá Vám poskytne uvoľnenie sexuálnej energie, zážitky spojené so vzrušením a vyvrcholením, relaxáciu a novú silu spojenú s obnovenou životnou energiou. Na výber máte rôznorodé druhy masáží, od klasickej tantrickej masáže až po neopakovateľnú body to body masáž, prípadne romantickú tantra masáž so sviečkami, príjemnou podmanivou hudbou alebo vzrušujúcu magickú senzuálnu masáž dotykmi a celým telom masérky počas ktorej zažijete neopakovateľné vyvrcholenie dvakrát počas celého tantrického rituálu.

vášen a erotika v tantre

Nevšedným zážitkom je aj masáž dvoch masériek súčasne, ktorá je vhodná pre skúsených zákazníkov. Dotyky dvoch pôvabných tantra ladies Vás dostanú do nevšednej dimenzie vzrušenia, uvoľnenia, zmyslového a fyzického prežitia vplyvu sexuálnej energie výsledkom ktorej bude slastné vyvrcholenie spojené s uvoľnením a relaxáciou. Počas celého rituálu budete rozmaznávaní, hladení na celom tele aj vrátane intímnych partií a pocítite dotyky ľahké ako vánok, ktoré Vám navodia nepoznané pocity vzrušenia. Prežijete silu tantry so starodávnymi hinduistickými koreňmi, ktorá roky znamená cestu k spoznaniu a uvoľneniu sexuálnej energie, zažijete liečivú silu dotykov a to najmä na intímnych partiách, obnovíte si narušené sebavedomie a získate novú životnú silu.

dotzk počas tantry

Nejedná sa pritom o poskytnutie sexuálnych služieb, princípom ponúkanej služby sú zmyselné dotyky prstov, rúk a celého tela zvodných a skúsených masériek, ktoré prebúdzajú vášeň, rozkoš a vyvrcholenie. Ponúkané programy sú vhodné aj pre hanbivejších začiatočníkov, klasická tantra masáž ich postupne vovedie do magického sveta tantry, dotyky prebudia a uvoľnia energiu a prinesú im kvalitný zážitok zo vzrušenia a vyvrcholenia. Zažite aj iné programy nabité vášňou, zmyselnosťou a vzájomnou sexuálnou energiou, odhaľte nový svet rozkoše a uvoľnenia.