Herný počítač All in One – LENOVO AiO Y910

Nie všetci používatelia počítačov poznajú takzvané All in One počítače. Tieto počítače sa totiž od bežných líšia tým, že všetok hardvér nie je umiestnený do skrine, ale je zmestnaný do samotného tela monitora. Mnohí z nás si tento typ počítačov spájajú skôr s málo výkonnými domácimi počítačmi pre menej výkonné použitie. Ale opak je pravdou.
bezpečnost na internetu
– A práve značka Lenovo prichádza na trh, s nevšedným nápadom, ako rozvíriť stojaté vody pre stolné počítače.
– Tentoraz sa zložené a výbava počítača zamerala na komplexný prístup aj pre náročného hráča počítačových hier a priniesli stroj pod označením Lenovo Y910 vo verzii All in One.
– Počítač patrí do úplne novej a modernizovanej hernej rady Y, charakterizovaný nekompromisným výkonom, prvotriednym spracovaním a futuristickým dizajnom, práve s emblémom v tvare písmena Y.
– Na rozdiel od bežných AiO počítačov, máte v tomto prípade veľkú výhodu v tom, že môžete jednoducho vymeniť vybrané hardvérové ​​komponenty, čo sa napríklad hodí pre prípadný upgrade počítača alebo zvýšenie výkonnosti alebo kapacity.
– Výkon zaisťuje procesor Intel Core i5-6400.
– Rýchlosť je dosahovaná pomocou 16 GB operačnej pamäte.
ceny za hudbu
– Vizuálny zážitok pri hre zaisťuje moderná grafická karta NVIDIA GTX 1070 s ôsmimi GB vlastnej vstavanej pamäte a o rozlíšení a zobrazení aj tých najmenších detailov sa stará QHD rozličnou na integrovanom 27 palcovom monitore.
– Monitor je širokouhlý panel s pokročilou IPS technológiou a perfektným farebným podaním. Rámčeky monitora sú veľmi úzke, nezasahujú takmer do displeja a celý monitor potom vyzerá veľmi elegantne, ako by bol bez rámčeka.
– Nielen hráči ale aj ostatní užívatelia následne ocenia veľmi vydarený zvukový prejav, ktorý zaisťujú stereo reproduktory od renomovanej značky Harman / Kardon.
– Súčasťou je bezdrôtová myška pre pravákov aj ľavákov a podsvietená mechanická, bezdrôtová klávesnica.