Rubriky
Nákupy

Šiltovky

Šiltovka predstavuje plochý kus pokrývky hlavy so šiltom. Koruny čiapok sú relatívne blízko hlavy. Prvýkrát sa objavili okolo roku 3200 pred Kristom (samozrejme nie šiltovky, aké poznáme dnes). Na šiltovkách je bežný priezor, prípadne žiadny okraj. Sú bežné v športe a móde a sú obľúbené v neformálnom a neformálnom prostredí. Zvyčajne sú vyrobené tak, aby vás udržali v teple, a zvyčajne sa dodávajú so štítom, aby vám slnko nesvietilo do očí. Prichádzajú v rôznych formách, veľkostiach a značkách. Baseballové čiapky sú jedným z najpopulárnejších štýlov šiltoviek.

cap2

Zvýraznite svoj imidž skvelého chlapa tým, že svoje oblečenie doplníte šiltovkou alebo klobúkom. Berúc do úvahy všetky vaše praktické a štýlové potreby, zostavili sme rad cool šiltoviek a klobúkov nielen pre mužov. Množstvo štýlov, typov, potlačí a vzorov je k dispozícii podľa vášho výberu. Prezrite si a vyberte si módne obľúbené pre túto sezónu. Na začiatok tu máme klasické baseballové čiapky. Ochrana pred slnkom spolu s chladným nádychom štýlu, z nejakého dôvodu sú klasikou. Aby to zostalo zaujímavé, máme baseballové šiltovky s trendovými prvkami. Pozrite si naše džínsové šiltovky, keprové šiltovky, džersejové šiltovky a ďalšie. Ďalšia klasika, vojenská šiltovka, preberá nové štýly s maskáčovými potlačami a inými skvelými efektmi. Vďaka štýlovému vzhľadu sa budú skvele hodiť k vašim mestským outfitom. Väčšina šiltoviek má módny dizajn s veľkými kontrastnými prvkami. Zostaňte aktívny a zároveň v bezpečí. Šiltovka udrží vašu hlavu v bezpečí v každom ročnom období. Šiltovky, vďaka ktorým vám nebude slnko svietiť do tváre, udržia vašu hlavu v teple a dotvoria váš outfit za každých podmienok.

cap

Pozrite si náš výber šiltoviek, ak hľadáte mestský a módny štýl. Máme ich v každom štýle, ktorý si možno predstaviť, vrátane rebrovaného, pruhovaného a vyhrnutého lemu. Či už ide o štýl alebo šport, v tejto kolekcii šiltoviek sa dívajte na časť oblečenia. Existuje mnoho ďalších značiek, ktoré si môžete vyskúšať. Objednajte si tu, čo musíte mať!